زنده‌دل گفت: همکاران ما همیشه پایه کار بوده و کسانی هستند که حرفه‌ای بوده و چندین سال در این زمینه کار کرده و کارشان را بلد هستند و در ایام نوروز هم در مدت کمی با برنامه‌ریزی خوب باعث رضایت همگان شدند.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، برگزارکنندگان جشنواره نوروزی ۱۴۰۱ شهرداری لاهیجان توسط فرماندار شهرستان لاهیجان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم رضا زنده دل شهردار لاهیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و تسلیت حادثه آبادان گفت: همکاران ما در شهرداری در ایام تعطیلات نوروز که خیلی از افراد در مسافرت و تفریحات به سر می‌بردند، این دوستان پای کار بوده و توانستند خدمات ارزنده‌ای به هموطنان و همشهریان عزیز ارائه کنند.

وی اضافه کرد: امیدوارم با کمک و حمایت فرماندار محترم بتوانیم این گونه جشنواره‌ها را در ایام تابستان و مناسبت‌های مختلف برگزار کنیم.

زنده‌دل افزود: همکاران ما همیشه پایه کار بوده و کسانی هستند که حرفه‌ای بوده و چندین سال در این زمینه کار کرده و کارشان را بلد هستند و در ایام نوروز هم در مدت کمی با برنامه‌ریزی خوب باعث رضایت همگان شدند.

فرهاد براتی، فرماندار لاهیجان هم در این مراسم با تسلیت فرا رسیدن ایام ارتحال امام راحل و حادثه آبادان و تبریک آغاز دهه کرامت گفت: شهرداری لاهیجان در اکثر حوزه‌های فرهنگی اجتماعی و عمران پیشرو بوده و مدیریت اصلی برنامه‌های شهرستان بر دوش شهرداران می‌باشد.

وی افزود: از تلاش‌های رضا زنده دل شهردار لاهیجان که همواره پایه کار بوده و از زمان حضور مدیریت مناسبی در همه زمینه‌ها توسط ایشان انجام شده قدردانی می‌کنم.

فرماندار لاهیجان با قدردانی از همه افرادی که در ایام نوروز پایه کار بودند، اظهار کرد: در دو سال گذشته به دلیل کرونا شرایط خاصی به وجود آمده بود و امسال با توجه به فروکش کردن کرونا حجم زیادی از مسافران وارد شهر شدند.

وی گفت: کاری که در جشنواره نوروزی انجام شد جای تجلیل دارد و این جشنواره فراتر از ظرفیت‌ها و انتظارها و در استان بی‌نظیر بود.

براتی با بیان اینکه مسافران و شهروندان از برنامه‌ها استفاده کرده و کوچکترین مشکلی ایجاد نشد، افزود: همه عزیزان با برنامه ها، مدیریت خاص خودشان را نشان دادند و این جشنواره بازتابی استانی و فرااستانی داشت.

وی با قدردانی از شهردار لاهیجان برای حرکت‌های فرهنگی و برگزاری جشنواره‌های نوروزی، برنامه‌های ماه مبارک رمضان و انس با قرآن، افزود: امیدوارم در تابستان سال جاری هم شاهد برنامه‌های فرهنگی درسطح شهر توسط شهرداری باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جراحی اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: جراحی اقتصادی بسیار دقیقی با حذف ارز ترجیحی و یارانه‌ها انجام شده و می‌طلبد که همه دستگاههای خدمات رسان در این زمینه آگاه بوده و اجرای طرح را برای مردم تبیین کنند.

وی گفت: مسئولان قبلی حاکم در کشور دنبال این جراحی اقتصادی بودند ولی چون تصور می‌شد تبعات خاص مردمی داشته باشد پای کار نیامدند، اما در دولت آقای رئیسی با قدرت و اینکه خردمندانه عدالت بر سر سفره‌ها آورده شود این اتفاق افتاد.

وی افزود: در آینده برخی مشکلات این جراحی رفع خواهد شد و با نظارت مستمر، خیر و برکت آن به مردم خواهد رسید.

در پایان این مراسم فرهاد براتی فرماندار لاهیجان با اهدای لوح تقدیر از برگزاری کنندگان جشنواره نوروزی شهرداری لاهیجان قدردانی کرد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6463

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید