فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری ۱۷ قمارباز در این شهرستان خبر داد و گفت: بررسی پرونده‌های مرتبط با قمار نشان می‌دهد بسیاری از اینگونه جرائم در ابتدا با یک بازی و حتی کنجکاوی از سوی جوانان آغاز می‌شود.

به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ رسول عزیزی در گفت‌‎وگویی، با اشاره به دستگیری ۱۷ قمارباز در لاهیجان اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی در یک واحد صنفی اقدام به قماربازی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرده‌اند، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، ماموران انتظامی با انجام تحقیقات و پس از اطمینان از صحت موضوع به مکان‌ اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از محل مورد نظر ۱۷ نفر حین قماربازی دستگیر و آلات و ادوات قمار کشف شد، ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ عزیزی تصریح کرد: بررسی پرونده‌های مرتبط با قمار نشان می‌دهد بسیاری از اینگونه جرائم در ابتدا با یک بازی و حتی کنجکاوی از سوی جوانان آغاز می‌شود که این مسئله دقت و نظارت بیشتر خانواده‌ها را می طلبد.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=2255

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید