اتمام سه پروژه مهم ورزشی گیلان در سالجاری
اتمام سه پروژه مهم ورزشی گیلان در سالجاری

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: پروژه های مجموعه ورزشی لاهیجان، پیست دوچرخه سواری رشت و استادیوم رستم آباد به جهت اهمیت آنها برای استان گیلان و وزارت ورزش و جوانان محدودیت اعتباری ندارد و در تلاشیم امسال به بهره برداری برسند. به گزارش لاهیج دیلم ، حسن کریمی در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی استان […]

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: پروژه های مجموعه ورزشی لاهیجان، پیست دوچرخه سواری رشت و استادیوم رستم آباد به جهت اهمیت آنها برای استان گیلان و وزارت ورزش و جوانان محدودیت اعتباری ندارد و در تلاشیم امسال به بهره برداری برسند.

به گزارش لاهیج دیلم ، حسن کریمی در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی استان که با همراهی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان صورت گرفت، اظهار کرد: سه پروژه مهم در استان گیلان داریم که در اولویت قرار دارد و انشالله امسال در هفته دولت باید به پایان برسد، علی رغم مشکلات اعتباری و سختی هایی که کار اجرایی دارد تلاش ما این است که این پروژه ها به اتمام برسند. 

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افزود: یکی از این پروژه ها مجموعه خوابگاهی و ورزشی لاهیجان است که انشالله با تعهداتی که پیمانکار پروژه دارد و تمهیداتی که اندیشیده شده تا پایان شهریور نهایی می شود. 

کریمی ادامه داد: پروژه پیست دوچرخه سواری شهر رشت نیز از پروژه های بسیار مهم و بزرگی است که می تواند تحول عظیمی را در ورزش دوچرخه سواری در استان گیلان و کشور در پی داشته باشد.

وی همچنین در خصوص احداث استادیوم ۵ هزار نفری در رستم آباد شهرستان رودبار، گفت: فاز یک این پروژه در شهریور ماه به اتمام می رسد و در این سفر بازدیدی از ورزشگاه های عضدی و تختی انزلی هم داشتیم که انشالله با تعامل وزیر ورزش و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان کمکی به ورزشگاه ها داشته باشیم البته این بحث جزء تعهدات شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور نیست اما چون وزیر ورزش و جوانان در این خصوص تاکیدات بسیاری داشتند، در دستور کار قرار خواهیم داد. 

کریمی در خصوص اعتبارات اختصاص یافته برای سه پروژه عنوان کرد: این پروژه ها سال های گذشته شروع شده و در سنوات قبل اعتبار دریافت کرده است که بیشترین پیشرفت فیزیکی در این دولت را داشته و ما تعهد کرده ایم که هر میزان اعتبار را برای این پروژه ها در نظر بگیریم تا این پروژه ها به اتمام برسند. 

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اضافه کرد: پروژه های مجموعه ورزشی لاهیجان، پیست دوچرخه سواری رشت و استادیوم رستم آباد به جهت اهمیت آنها برای استان گیلان و وزارت ورزش و جوانان محدودیت اعتباری ندارد. 

وی در خصوص توزیع اعتبارات سال جاری تصریح کرد: اعتبارات سال جاری توزیع نشده و علت آن این است که می خواهیم اعتبارات را به پروژه هایی در سطح کشور که قرار است امسال به اتمام برسند اختصاص دهیم و تمام تلاش ما این است که این پروژه ها امسال به اتمام برسند