اجرای محدودیت ترافیکی پلیس گیلان در پی هشدار هواشناسی ؛ ممنوعیت تردد در کوهستان‌های گیلان
اجرای محدودیت ترافیکی پلیس گیلان در پی هشدار هواشناسی ؛ ممنوعیت تردد در کوهستان‌های گیلان

با توجه به هشدار هواشناسی مبنی برجاری شدن سیلاب در مناطق کوهستانی طرح محدودیت تردد خودرو‌ها در محور‌های منتهی به مناطق کوهستانی اجرا می‌شود. به گزارش لاهیج دیلم ، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان گفت: با توجه به بارش‌های ۲۴ ساعته گذشته و صدور هشدار هواشناسی برای بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب […]

با توجه به هشدار هواشناسی مبنی برجاری شدن سیلاب در مناطق کوهستانی طرح محدودیت تردد خودرو‌ها در محور‌های منتهی به مناطق کوهستانی اجرا می‌شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان گفت: با توجه به بارش‌های ۲۴ ساعته گذشته و صدور هشدار هواشناسی برای بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در مناطق کوهستانی، پلیس طرح محدودیت تردد خودرو‌ها در محور‌های منتهی به مناطق کوهستانی استان به ویژه ارتفاعات شهرستان‌های ماسال، فومن، تالش، رضوانشهر، املش، شفت و سیاهکل را اجرا می‌کند.

سرهنگ مجید رسول‌زاده افزود: با توجه به حجم سنگین ورود خودرو به استان و گنجایش محدود محور‌های کوهستانی و همچنین خطر بارش سنگین باران و جاری شدن سیلاب، عوامل پلیس راه و انتظامی از ورود خودرو‌ها به این مناطق کوهستانی جلوگیری خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی ورود خودرو و حجم مسافران در سه روز گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال افزود: تا امروز حدود ۲۵۰ هزار خودرو از محور‌های سه‌گانه وارد استان گیلان شده است