سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان، بارندگی و وزش باد در استان تا دو روز آینده خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم ،مازیار غلامی ظهر سه شنبه در گفت وگویی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده ناپایدار در منطقه است بنابراین طی ۴۸ ساعت آینده ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد (به طور موقت شدید) پیش بینی می شود.

وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (به طور موقتی شدید) و احتمال رعد و برق عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد پیش بینی کرد.

غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را مربوط به منجیل و بندرانزلی با ۳۵ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردا را مربوط به دیلمان، جیرنده و ماسوله با ۱۴ درجه سلسیوس عنوان کرد.

وی همچنین بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۴ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۰ درجه پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین یک تا ۲/۲ متر، دمای آب ۲۹ درجه سلسیوس و برای شنا نا مناسب است.

وی بیشترین میزان بارندگی در استان طی شبانه روز گذشته را با ۱۶ میلیمتر مربوط به تالش و پس از آن با ۹ میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکر کرد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=989

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید