استاندار گیلان تاکید کرد؛ تجهیزات امداد و نجات هلال احمر گیلان تقویت شود
استاندار گیلان تاکید کرد؛ تجهیزات امداد و نجات هلال احمر گیلان تقویت شود

استاندار گیلان گفت: باید تلاش کرد تا هلال احمر استان از لحاظ تجهیزات امداد و نجات تقویت شود. به گزارش لاهیج دیلم، ارسلان زارع، استاندار گیلان امروز در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: گیلان همواره با حوادث طبیعی مواجه است ولی مسئولیت مدنی و همبستگی اجتماعی مردم، در این استان مثال زدنی است و باید تلاش کرد […]

استاندار گیلان گفت: باید تلاش کرد تا هلال احمر استان از لحاظ تجهیزات امداد و نجات تقویت شود.

به گزارش لاهیج دیلم، ارسلان زارع، استاندار گیلان امروز در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: گیلان همواره با حوادث طبیعی مواجه است ولی مسئولیت مدنی و همبستگی اجتماعی مردم، در این استان مثال زدنی است و باید تلاش کرد تا هلال احمر استان از لحاظ تجهیزات امداد و نجات تقویت شود.

او با قدردانی از تلاش‌های هلال احمر در مقابله با کرونا افزود: اولویت امروز کشور، مهار شیوع ویروس کرونا و خدمت به آسیب‌دیدگان و همیاری با کادر پزشکی است و جمعیت هلال احمر در این مبارزه ملی، فعالانه به ایفای نقش می‌پردازد.

استاندار گیلان با بیان اینکه هر جا پرچم جمعیت هلال احمر افراشته باشد، مردم احساس آرامش‌خاطر بیشتری می‌کنند، تصریح کرد: توانمندسازی، مهارت افزایی، افزایش اعتماد عمومی، توسعه خدمات داوطلبانه، جذب و ساماندهی جوانان از جمله مولفه‌های موثر در موفقیت بیشتر جمعیت هلال احمر است.

محمدحسن قوسیان‌مقدم، دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار گفت: ظرفیت بخش‌های مختلف امداد و نجات، جوانان و داوطلبان همه برآمده از مردم و از عوامل موثر در انجام خدمات گوناگون است.

او افزود: هلال احمر از مردم و برای مردم است و باید تلاش کنیم اعتماد عمومی به آن بیشتر شود.

در این دیدار از خدمات مهدی ولی پور قدردانی و سیاوش غلامی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گیلان معرفی شد