در جلسه عصر یکشنبه مورخ ۲۳/۶/۹۹ ، شورای اسلامی شهر لاهیجان اعضای کمیسیون های این شورا برای سال پایانی شورای دور پنجم انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان ، جوادنجار تمیزکار رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان طی سخنانی با عرض تسلیت شهادت حضرت امام زین العابدین (ع) ، از مدیریت خوب مهندس قیامتیون شهردار لاهیجان و زحمات پرسنل پر تلاش شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فضای سبز ، امور شهر ، آتش نشانی و همچنین نیروهای ستادی شهرداری که در صف اول ارائه خدمت به شهروندان با مردم همکاری می نمایند ، قدردانی نمود .

وی دستور جلسه را انتخاب اعضای کمیسیونهای داخلی و نمایندگان قانونی شورا در کمیسیونها در اجرای ماده ۱۴ آیین نامه اجرائی تشکیلات انتخابات داخلی شوراها عنوان نمود و اظهار داشت : شورای پنجم شهر لاهیجان در خصوص همکاری و همدلی اعضا زبانزد همه شوراهای استان بوده و با وجود اختلاف سلیقه ، سعی کردند با همدلی و اتحاد در جهت خدمت به مردم و پیشبرد امور گام بردارند و با عملکرد خود به ویژه در جریان انتخاب هیأت رئیسه ، سرپرست و شهردار لاهیجان این موضوع را اثبات کردند .

وی ابراز امیدواری نمود: این اتحاد و وحدت تا پایان عمر شورا برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر حفظ شود تا رضایتمندی مردم فراهم گردد.

در ادامه جلسه برای انتخاب اعضای کمیسیونهای تخصصی شورا اخذ رأی بعمل آمد .

فرشید فقیه شجاعی ، رضا نصرتی ، آرمان پوریاسری ، فرداد جنابی و محسن شیخ شعربافان به عنوان اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و عمران شورای شهر انتخاب شدند.

حجت طیران ، فرشید فقیه شجاعی ، رضا نصرتی ، آرمان پوریاسری و فرداد جنابی در کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر لاهیجان فعالیت خواهند نمود .

محسن شیخ شعربافان به عنوان نماینده شورا در کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ و آرمان پوریاسری به عنوان نماینده شورا در کمیسیون تجدیدنظر ماده ۱۰۰ قانون شهرداری، انتخاب شدند.

همچنین نمایندگان شورا در کمیسیون ها و کمیته های فرعی شهرداری و سایر ارگانها معرفی شدند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید