امداد رسانی جمعیت هلال احمر گیلان به ۱۹ حادثه دیده
امداد رسانی جمعیت هلال احمر گیلان به ۱۹ حادثه دیده

امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در شبانه روز گذشته به۱۹ حادثه دیده خدمات امداد و نجات ارائه کردند. به گزارش لاهیج دیلم ،سیاوش غلامی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در ۲۴ ساعت گذشته به ۴ حادثه دیده و ۱۵ گمشده امداد رسانی کردند. او افزود : در این مدت، به ۴ مصدوم در ۲ […]

امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در شبانه روز گذشته به۱۹ حادثه دیده خدمات امداد و نجات ارائه کردند.

به گزارش لاهیج دیلم ،سیاوش غلامی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در ۲۴ ساعت گذشته به ۴ حادثه دیده و ۱۵ گمشده امداد رسانی کردند.

او افزود : در این مدت، به ۴ مصدوم در ۲ تصادف رانندگی در محور‌های کلاچای – چابکسر و سراوان – فومن امداد رسانی شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، امدادگران ۲ مرد اردبیلی را که در جنگل‌های کیشون بخش مرکزی تالش، یک مرد در خرارود دیلمان و ۱۲ کوهنورد که در قله درفک رودبار گمشده بودند، نجات داده و به مکان امن منتقل کردند.

غلامی با تاکید براینکه کوهنوردان و مردم پیش از سفر حتما از آخرین وضعیت آب و هوایی مطلع شوند ، افزود: مردم و کوهنوردان قبل از سفر و یا کوهنوردی، به ویژه در فصل سرد سال، زنجیرچرخ، لباس گرم و مواد غذایی همراه خود داشته باشند و از عزیمت به مناطقی که از وضعیت راه‌ها و جاده‌ها اطلاعی ندارند، خودداری کنند.

او تصریح کرد: مردم می توانند در صورت نیاز به خدمات امداد و نجات با سامانه شبانه روزی ۱۱۲ندای امداد تماس بگیرند و از خدمات رایگان جمعیت هلال احمر برخوردار شوند