انبار احتكار مواد غذايي در لاهیجان کشف شد
انبار احتكار مواد غذايي در لاهیجان کشف شد

فرمانده انتظامي لاهیجان از کشف انبار احتکار مواد غذايي به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد . به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ “قاسم جانعلی پور” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران بلیس امنیت عمومي در راستای شناسایی و برخورد با […]

فرمانده انتظامي لاهیجان از کشف انبار احتکار مواد غذايي به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ “قاسم جانعلی پور” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران بلیس امنیت عمومي در راستای شناسایی و برخورد با محتگران در پی دریافت خبری از احتكار مواد غذايي در يكي از مناطق حاشيه اي شهرستان لاهیجان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومي با تحقیقات نامحسوست صورت گرفته و اشراف اطلاعاتی، محل احتكار مواد غذایی را شناسايي و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در بازرسی از این انبار، ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم شکر، ۴۸۰ کیلوگرم روغن سويا، ۳۰۰ کیلوگرم آرد و ۶۹۰ کیلوگرم ژله، گلوکز و فرآورده های کاکائویی کشف شد.

سرهنگ جانعلی پور تصریح کرد: در این رابطه متهم ۴۰ ساله با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامي به پلمب انبار مربوطه اشاره کرد و اذعان داشت: کارشناسان ارزش این محموله را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه با محتکران از شهروندان خواست، در صورت هرگونه اطلاع از عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند