انتخاب داوران مرحله نهایی جشنواره تئاتر استانی گیلان
انتخاب داوران مرحله نهایی جشنواره تئاتر استانی گیلان

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» به عنوان داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان انتخاب شدند. به گزارش لاهیج دیلم ،سید امیر مصباح با اشاره به تعیین داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان، اظهار کرد: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» […]

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» به عنوان داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان انتخاب شدند.

به گزارش لاهیج دیلم ،سید امیر مصباح با اشاره به تعیین داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان، اظهار کرد: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» به عنوان داوران این مرحله انتخاب شده‌اند.

وی با اشاره به ارسال ۱۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره، گفت: داوران بازبین بعد از پنج روز بازبینی سی دی آثار، شش اثر را شایسته حضور در مرحله نهایی این جشنواره دانستند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان اضافه کرد: «روایت آنکه صبور بود» به کارگردانی «نیما جهان بین»، «رازها و دروغ‌های رام نشده» به کارگردانی «وحید درویشی»، «واحد ۲۲ چه خبره» به کارگردانی «رضا جوشعار»، «خلیج خوک‌ها» به کارگردانی «رضا جوینده»، «سیا ریحون» به کارگردانی «رضا عباسی» و «چهاردیواری» به کارگردانی «عبدالله بهادری» آثار راه یافته به این مرحله هستند.

وی اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی کمیته برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان این نمایش‌ها از روز ۱۲ آذر ماه در دو سالن شهید انصاری و نارون برای عموم و هیئت داوران اجرا می‌شوند.

مصباح با اشاره به اینکه زمان پیش بینی شده برای اجرای آثار ساعت ۱۱ صبح، ۱۵ و ۱۸ عصر است، گفت: تماشاگران علاقه مندان می‌توانند در این ساعت به صورت رایگان از تماشای نمایش‌ها لذت ببرند.

وی با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی تعداد تماشاگران برای هر نمایش محدود است، تصریح کرد: عوامل اجرای جشنواره در جلوی در ورودی سالن‌ها حضور داشته و ضمن رعایت همه نکات بهداشتی به محض تکمیل شدن ظرفیت سالن‌ها از ورود افراد دیگر ممانعت به عمل می‌آورند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان همچنین ادامه داد: اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز یکشنبه با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می‌شود