انتصاب “رحیم شوقی” به سمت سرپرست اداره‌کل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری گیلان
انتصاب “رحیم شوقی” به سمت سرپرست اداره‌کل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری گیلان

“رحیم شوقی” با حکم استاندار گیلان به سمت سرپرست اداره‌کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان منصوب و معرفی شد. به گزارش لاهیج دیلم ، در جلسه‌ای که ظهر امروز (یکشنبه) در دفتر استاندار گیلان برگزار شد؛ رحیم شوقی به‌عنوان سرپرست اداره‌کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و […]

“رحیم شوقی” با حکم استاندار گیلان به سمت سرپرست اداره‌کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان منصوب و معرفی شد.

به گزارش لاهیج دیلم ، در جلسه‌ای که ظهر امروز (یکشنبه) در دفتر استاندار گیلان برگزار شد؛ رحیم شوقی به‌عنوان سرپرست اداره‌کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان منصوب و معرفی شد.

دکتر اسدالله عباسی استاندار در این جلسه با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه‌زهرا (س) و روز زن، خطاب به سرپرست جدید اداره کل فنی استانداری تأکید کرد که از توان جوانی برای ایجاد تحول استفاده کند.

ولی بر لزوم استفاده از سبک و شیوه‌های نوین برای پیشبرد امور تأکید و با بیان اینکه از نواقص بخش‌های مختلف مطلع هستم، تصریح کرد: انباشت پرونده‌ها در قالب کمیسیون‌های مختلف، زیبنده نیست و باید با جدیت تسریع و ساماندهی شود.

تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی به ویژه تسریع در اجرای طرح جهش مسکن از دیگر تأکیدات نماینده عالی دولت در گیلان به سرپرست جدید اداره‌کل فنی استانداری بود.

معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیرکل دفتر فنی استانداری از جمله سوابق رحیم شوقی مدیرکل جدید دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان است