انسولین در داروخانه های منتخب گیلان تنها با نسخه پزشک ارائه می شود
انسولین در داروخانه های منتخب گیلان تنها با نسخه پزشک ارائه می شود

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: انسولین در داروخانه های منتخب استان تنها با نسخه پزشک و دفترچه بیمه ارائه می شود. به گزارش لاهیج دیلم ، فیروز سرودی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان افزود: بر چگونگی توزیع انسولین در داروخانه های منتخب استان گیلان […]

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: انسولین در داروخانه های منتخب استان تنها با نسخه پزشک و دفترچه بیمه ارائه می شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، فیروز سرودی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان افزود: بر چگونگی توزیع انسولین در داروخانه های منتخب استان گیلان نظارت جدی است ضمن اینکه انسولین به صورت آزاد به فروش نمی رسد.

وی با بیان اینکه هم اکنون توزیع انسولین در ۳۴ داروخانه منتخب در مناطق مختلف گیلان در حال انجام است، اظهار داشت: متقاضیان نیازمند به تزریق انسولین با نسخه پزشکی می توانند انسولین مورد نیاز خود را دریافت کنند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان خاطر نشان کرد: افراد نیازمند به تزریق انسولین می توانند با مراجعه به سایت معاونت غذا و داروی این دانشگاه اسامی داروخانه های منتخب را دریافت کنند.

بر اساس آخرین آمار استان گیلان دارای ۳۳۵ داروخانه خصوصی و ۳۴ داروخانه داخل بیمارستانی دارد