اورژانس گیلان افزون بر ۵۲ هزار ماموریت انجام داد
اورژانس گیلان افزون بر ۵۲ هزار ماموریت انجام داد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: طی ۹ ماه گذشته ۵۲ هزار و ۷۴۹ ماموریت از سوی این مرکز انجام گرفت. به گزارش لاهیج دیلم ،دکتر پیمان اسدی روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: از این تعداد ماموریت ها توسط مرکز فوریت های پزشکی گیلان، ۴۷ هزار و ۴۵۵ ماموریت غیرترافیکی […]

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: طی ۹ ماه گذشته ۵۲ هزار و ۷۴۹ ماموریت از سوی این مرکز انجام گرفت.

به گزارش لاهیج دیلم ،دکتر پیمان اسدی روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: از این تعداد ماموریت ها توسط مرکز فوریت های پزشکی گیلان، ۴۷ هزار و ۴۵۵ ماموریت غیرترافیکی و پنج هزار و ۲۹۴ ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی است.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع ماموریت های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در این مدت، ۲۷ هزار و ۴۶۵ نفر در بیمارستان های استان گیلان بستری شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان اضافه کرد: سه هزار و ۵۲۵ ماموریت مربوط به بیماران قلبی و ۳ هزار و ۳۱۷ ماموریت نیز برای بیماران تنفسی انجام گرفت.

وی با اشاره به اجرای طرح زمستانی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در تمامی پایگاه های جاده ای و شهری گیلان بیان داشت: ۵۳۰ نیروی این مرکز با ۱۳۵ دستگاه آمبولانس، یک فروند هلیکوپتر اورژانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای ارائه خدمات در طرح امداد زمستانی فعال هستند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان دارای ۶۲ پایگاه شهری و جاده ای است