بارش برف و کولاک محورهای کوهستانی گیلان را مسدود کرد
بارش برف و کولاک محورهای کوهستانی گیلان را مسدود کرد

رئیس پلیس راه استان گفت: محور «اسالم به خلخال»، «دیلمان» و «پونل به خلخال» به علت بارش برف و کولاک شدید تا اطلاع ثانوی مسدود شد. به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به بارش نزولات آسمانی و کولاک شدید و محدودیت […]

رئیس پلیس راه استان گفت: محور «اسالم به خلخال»، «دیلمان» و «پونل به خلخال» به علت بارش برف و کولاک شدید تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به بارش نزولات آسمانی و کولاک شدید و محدودیت دید، محورهای کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر تا اطلاع ثانونی مسدود است.

وی با بیان اینکه هم اکنون کولاک شدید برف در گردنه‌ها وجود دارد، گفت: تردد از محورهای کوهستانی و گردنه‌های برفگیر مستلزم همراه داشتن و استفاده از تجهیزات ایمنی زمستانی به ویژه زنجیر چرخ است.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه در مناطق جلگه‌ای استان شاهد برف هستیم، ادامه داد: تمامی دستگاه‌های متولی در تلاش هستند تا مسیر های کوهستانی را بازگشایی کنند.

سرهنگ صفاری خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی، هموطنان عزیز حتی المقدور از سفرهای غیر ضروری اجتناب و در صورت ضرورت سفر، ضمن همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی، با سرعت مطمئنه رانندگی و فاصله طولی مناسب و ایمن با وسیله نقلیه جلویی را حفظ کنند