بازگشایی همه مدارس گیلان از آبان ماه
بازگشایی همه مدارس گیلان از آبان ماه

اداره کل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: همه مدارس گیلان، همزمان با بقیه استان‌ها از نیمه دوم آبان بازگشایی خواهد شد. به گزارش لاهیج دیلم به نقل از صدا و سیما مرکز گیلان ، مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: بر اساس دستور وزرات آموزش و پرورش، مدارس روستایی و عشایری که کلاس‌هایی با کمتر از ۳۰ نفر […]

اداره کل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: همه مدارس گیلان، همزمان با بقیه استان‌ها از نیمه دوم آبان بازگشایی خواهد شد.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از صدا و سیما مرکز گیلان ، مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: بر اساس دستور وزرات آموزش و پرورش، مدارس روستایی و عشایری که کلاس‌هایی با کمتر از ۳۰ نفر دانش آموز دارند، در نیمه دوم مهرماه بازگشایی می‌شوند.

محمد رحمتی افزود: نیمه اول مهرماه، مدارس فنی و حرفه‌ای و کاردانش برای دروس مهارتی بازگشایی شدند و دانش‌آموزان ابتدایی هم در این مدت برای آشنایی با معلمان خود در مدارس حضور پیدا کردند.

وی اضافه کرد: در نیمه اول آبان ماه ، بر اساس الگوی بازگشایی مدارس و سرعت واکسیناسیون جامعه، مدارس کم جمعیت شهری با کمتر از ۶۰ نفر جمعیت بازگشایی خواهند شد.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: در نیمه دوم آبان ماه نیز همه مدارس استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی شده و مدارس بر اساس الگوی بازگشایی و مجوز هر منطقه، گروه بندی خواهند شد