با صدور احکامی از سوی رضا زنده دل شهردار لاهیجان،فرداد جنابی و علیرضا گنجه خسروی به عنوان معاونان جدید شهرداری لاهیجان منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، با صدور احکامی از سوی رضا زنده دل شهردار لاهیجان، معاونان جدید شهرداری لاهیجان منصوب شدند.

بر اساس احکام صادر شده، فرداد جنابی قدس با حفظ پست سازمانی به عنوان معاون شهردار و علیرضا گنجه خسروی با حفظ پست سازمانی به عنوان معاون عمرانی شهرداری منصوب شدند.

رضا زنده دل، در مراسم معارفه معاونان جدید شهرداری گفت: علیرضا گنجه خسروی و فرداد جنابی از سرمایه‌هایی هستند که وجودشان در تعالی سازمان بسیار مفید می‌باشد.

شهردار لاهیجان افزود: لاهیجان از جمله شهرهای مطرح و توسعه یافته است که مردم این شهر نسبت به دیگر شهرها علاوه بر انتظارات روزمره، خواهان تغییرات عمرانی بیشتر و همه‌ساله هستند و از علیرضا گنجه خسروی معاون عمرانی انتظار داریم با توجه به تجربیات گذشته در این زمینه اقدامات لازم را برای جلب رضایت شهروندان انجام دهند.

وی اضافه کرد: از فرداد جنابی معاون جدید شهردار هم با توجه به اختیارات انتظار داریم در زمینه نظم و انضباط اداری تعارفات را کنار گذاشته و برای تعامل مطلوب با ارباب رجوع هم تلاش‌های لازم صورت پذیرد.

زنده دل اظهار کرد: شهرداری لاهیجان به دلایلی دچار بحران شده که نیازمند است برای سامان دادن وضعیت موجود همه مدیران و کارکنان تلاش نمایند/ مهدی عاطف صفری

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=4751

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید