جهت بهبود روند آماده سازی روانی ورزشکاران گیلانی که سهیمه المپیک دریافت خواهند کرد ، دکترای روانشناس استخدام کرده ایم .

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، مریم بخشی با اشاره به اهمیت فوق العاده سهمیه المپیک برای گیلان پس از۶۰ سا ل و ضرورت توجه ویژه به ورزشکاران اعزامی گفت : بمنظور کسب بهترین نتایج و تکرار قهرمانی های محمود نامجو یک دکتر برجسته روانشناس را برای ورزشکارانی که کسب سهمیه المپیک کنند ، استخدام کرده ایم .

وی افزود : با توجه به کارکرد بسیار خوب برخی ورزشکاران گیلانی و کسب امتیازات لازم در رقابتهای بین المللی ، احتمال کسب سهمیه دور از انتظار نخواهد بود .

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان توجه به ابعاد شخصیتی ورزشکاران نخبه را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد : برای موفقیت ورزشکاران اعزامی بصورت ویژه هرگونه خدماتی که لازم باشد تدارک خواهیم دید.

بخشی دورنمای ورزش استان را خوب ارزیابی کرد و گفت : با کسب سهیمه المپیک شور و هیجانی وصف ناپذیر در بین اقشار مختلف جامعه و بخصوص نسل نوپای آن ایجاد شده و این امر به انگیزش آنان برای پرداختن به ورزش کمک خواهد کرد.

شواهد کارشناسان حکایت دارد که استان گیلان می تواند در رشته های قایقرانی ، شمشیربازی ، تکواندو و … به کسب سهیمه امیدوار باشد.

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=927

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید