برخورد با دپوکنندگان ارزاق عمومی در گیلان
برخورد با دپوکنندگان ارزاق عمومی در گیلان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان عدم مسامحه با محتکران و برخورد قاطع با دپوکنندگان ارزاق عمومی، تاکید کرد: تمام کالاهای موجود باید به نحو مطلوب توزیع و قابل رویت در سطح عرضه باشد. به گزارش لاهیج دیلم ، تیمور پورحیدری در جمع خبرنگاران گفت:بیش از ۲۱۵ تیم بازرسی برای نظارت و پایش کالاهای اساسی […]

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان عدم مسامحه با محتکران و برخورد قاطع با دپوکنندگان ارزاق عمومی، تاکید کرد: تمام کالاهای موجود باید به نحو مطلوب توزیع و قابل رویت در سطح عرضه باشد.

به گزارش لاهیج دیلم ، تیمور پورحیدری در جمع خبرنگاران گفت:بیش از ۲۱۵ تیم بازرسی برای نظارت و پایش کالاهای اساسی در بخش عمده فروشان، فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، مراکز پخش در شهرستانها و مرکز استان بسیج شدند.

وی افزود: با تمام امکانات در بازار اقلام اساسی برای حفظ آرامش بازار، ارزیابی وضعیت کنونی تامین و توزیع و اعلام رفع کمبودها ورود کرده ایم.

پنهان کردن اجناس تخلف است

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان عدم مسامحه با محتکران و برخورد قاطع با دپوکنندگان ارزاق عمومی، تاکید کرد: تمام کالاهای موجود باید به نحو مطلوب توزیع و قابل رویت در سطح عرضه باشد و هرگونه اختفا و پنهان کردن اجناس تخلف است و به شدت با این موضوع برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی افزود: کلیه تیم ها در سراسر استان به صورت متحدالشکل و منسجم در مرکز استان و شهرستان های گیلان عملیات بازرسی را به صورت جهادی تا شب انجام می دهند.

بازاریان در بحران مرغ پشتیبانی خود را از مردم ثابت کردند

مدیر کل صمت گیلان با بیان اینکه اصناف و بازاریان نیز در این طرح همراه شده‌اند، گفت: بازاریان در طرحهایی همانند هدفمندی یارانه ها و بحران مرغ نیز اتحاد و پشتیبانی خود را از مردم ثابت کردند و امروز نیز با درک شرایط کشور با همه ظرفیت های خود وارد میدان شده اند.

دنبال تنش در بازار نیستیم

پورحیدری با بیان اینکه کلیه تیمهای بازرسی و بسیج اصناف توجیه شده اند، افزود: به هیچ وجه دنبال تنش و التهاب آفرینی در بازار نیستیم و فقط با اختفا و احتکار کنندگان کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به شدت برخورد خواهد شد و هدف این مانور نظارتی همراهی با مردم و دفاع از حقوق مصرف کنندگان با رعایت حرمت کلیه کسبه و بازاریان است