بهره برداری از ۲۱  طرح صنعتی همزمان با هفته دولت در گیلان
بهره برداری از ۲۱  طرح صنعتی همزمان با هفته دولت در گیلان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از بهره برداری از  ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم به نقل از ایرنا ،فرهاد دلق پوش روز پنجشنبه در گفت و گویی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود:  برای بهره برداری از این […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از بهره برداری از  ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از ایرنا ،فرهاد دلق پوش روز پنجشنبه در گفت و گویی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود:  برای بهره برداری از این طرح ها، در مجموع افزون بر ۵۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

وی تصریح کرد: این طرح ها در صنایع مختلف تولیدی از جمله سیم و مفتول سیمی ، پایدار کننده های پلیمری ، انواع خوراک دام و طیور ، پالت های چوبی ، سبد میوه ، ماشین آلات صنایع غذایی ، انواع پوشاک، فراوری چای، تولید فرش و محصولات ، آسفالت بوده و با بهره برداری از آنها، برای ۶۲۴ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

دلق پوش خاطرنشان کرد: با رشد سرمایه گذاری و صنعتی در استان می توانیم با تکیه بر توان داخلی و دانش تولید کنندگان و فراهم کردن اشتغال جوانان ، تحصیل کردگان و فارغ التحصیلان از تحریم های خصمانه دشمنان گذر کنیم.

 وی در خاتمه سخنانش  واحد تولیدی انواع پوشاک نظامی، امدادی و کاور بهداشتی و چادر کمپینگ و انواع خوراک آماده دام و طیور  را از نخستین طرح های صنعتی استان برای  بهره برداری همزمان با نخستین روز از هفته دولت  عنوان کرد.

از دوم تا هشتم شهریور  هفته دولت نامگذاری شده است.

در حال حاضر سه هزار و یکصد واحد صنعتی و ۳۶ شهرک صنعتی در گیلان فعال است