بهره برداری از ۴۹ پروژه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در رودبنه
بهره برداری از ۴۹ پروژه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در رودبنه

فرماندار لاهیجان گفت: ۴۹ پروژه عمرانی و عام‌المنفعه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در بخش رودبنه این شهرستان به بهره‌برداری رسید. به گزارش لاهیج دیلم ، فرهاد براتی از افتتاح ۴۹ پروژه عمرانی، خدماتی و زیرساختی به ارزش ۱۲۵ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در بخش رودبنه لاهیجان خبر داد. به گفته او، ۲۶ […]

فرماندار لاهیجان گفت: ۴۹ پروژه عمرانی و عام‌المنفعه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در بخش رودبنه این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش لاهیج دیلم ، فرهاد براتی از افتتاح ۴۹ پروژه عمرانی، خدماتی و زیرساختی به ارزش ۱۲۵ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در بخش رودبنه لاهیجان خبر داد.

به گفته او، ۲۶ مسکن مددجویی با هزینه ۴ میلیارد تومان، ۱۲ پروژه برق رسانی با هزینه ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ۶ پروژه بخشداری مرکزی با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان از جمله طرح‌های افتتاح شده در رودبنه است.

فرماندار لاهیجان افزود: ۳ پروژه جهاد با هزینه ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و ۲ پروژه شهرداری لاهیجان با هزینه ۷۰۰ میلیون تومان هم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در مراسم افتتاح این پروژه‌های عمرانی، خدماتی، زیرساختی و … علاوه بر فرماندار لاهیجان، نماینده مجلس، معاون میراث استان مردم و مسئولین حضور داشتند.

شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است