به مناسبت روز پرستار صورت گرفت؛ قدردانی استاندار گیلان از پرستاران با اهدای شاخه‌های گل
به مناسبت روز پرستار صورت گرفت؛ قدردانی استاندار گیلان از پرستاران با اهدای شاخه‌های گل

استاندار گیلان در آستانه سالروز ولادت حضرت زینب‌کبری(س) و روز پرستار، با حضور در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت، از تلاش‌های صادقانه پرستاران قدردانی کرد و با اهدای شاخه‌های گل، این روز را به آنان تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ،ارسلان زارع صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت، ضمن […]

استاندار گیلان در آستانه سالروز ولادت حضرت زینب‌کبری(س) و روز پرستار، با حضور در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت، از تلاش‌های صادقانه پرستاران قدردانی کرد و با اهدای شاخه‌های گل، این روز را به آنان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ،ارسلان زارع صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت، ضمن اهدای شاخه‌های گل به پرستاران شاغل در بخش‌های مختلف این مرکز درمانی، از زحمات و ایثار اجتماعی آنان به‌ویژه طی ۱۰ ماه اخیر و شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد.

وی همچنین از شماری از بیماران بستری در این مرکز درمانی، عیادت و برای آنان آرزوی شفای عاجل کرد.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت مقوله سلامت و نقش پرستاران، شکیبایی، خلوص نیت و کوشش‌های خستگی ناپذیر این مدافعان و نگاهبانان سلامت را برای بیماران و خانواده‌های آنان امیدبخش خواند.

وی با یادآوری نقش اثرگذار دورهمی‌های خانوادگی در شیوع ویروس کرونا، توجه به توصیه‌های بهداشتی مورد تأکید کادر درمان و پرهیز از شکل گیری اجتماعات انسانی بویژه در شب یلدا را قدردانی عملی از تلاش‌های مدافعان سلامت ذکر کرد.

زارع همچنین با گرامیداشت یاد شهدای والامقام سلامت استان و تجلیل از ایثار ماندگار مدافعان سلامت، به روان پاک آن شهیدان درود و صلوات فرستاد و از درگاه خداوند متعال برای آنان طلب علو درجات کرد