استاندار گیلان گفت: تا پایان دولت دوازدهم ۳۰۸ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۲۰۰ میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش لاهیج دیلم ،ارسلان زارع امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های گردشگری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به سبب ظرفیت‌های ارزشمند گردشگری در استان گیلان و توجه لازم توسط دولت تدبیر و امید از ابتدای دولت یازدهم تا پایان دولت، بالغ بر ۵۰۰ پروژه گردشگری با اعتباری بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان به بهره برداری رسید.

استاندار گیلان افزود: خوشحالیم که این روند در دولت دوازدهم نیز همچنان استمرار داشته به طوریکه ۳۰۸ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۲۰۰ میلیارد تومان اجرا شده و تا پایان دولت به بهره برداری می‌رسد.

زارع با بیان اینکه افتتاح این پروژه‌ها فرصت‌های شغلی خوبی را نیز برای استان به ارمغان می‌آورد، گفت: پیش بینی می‌شود با تکمیل پروژه‌های در دست اجرا و نیمه تمام، ۴۸۰۰ فرصت شغلی جدید در استان ایجاد می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با مهار ویروس کرونا و بازگشتن به شرایط طبیعی، حسب ظرفیت‌های خوبی که در استان است ان‌شاالله شاهد افزایش ضریب اشغال همه مجتمع‌های اقامتی، هتل‌ها، مراکز گردشگری و تفریحی در استان خواهیم بود.  

به گزارش لاهیج دیلم؛ ۲۶ پروژه گردشگری گیلان امروز از طریق ارتباط تصویری توسط رئیس جمهور و با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اعتبار بالغ بر ۳۲۹ میلیارد تومان، در رشت افتتاح شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید