رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از وقوع یک تصادف شدید در چابکسر خبر داد و گفت: به علت وقوع این سانحه ۳ نفر جان خود را از دست داده و ۳ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از تسنیم ،سرهنگ حسین محمدپور در گفت‌وگویی در تشریح سانحه رانندگی بسیار شدیدی که در شرق استان گیلان واقع در منطقه چابکسر به وقوع پیوسته است اظهار داشت: به علت برخورد ۲ خودروی پژو پارس با ۲ موتورسیکلت ۳ نفر جان خود را از دست دادند و ۳ نفر دیگر نیز مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه تصادف یاد شده در ساعت حوالی ۱۲ و نیم روز ۲۹ مرداد اتفاق افتاده است عنوان کرد: علت دقیق رخداد این سانحه رانندگی در منطقه چابکسر هنوز مشخص نشده و در دست بررسی قرار دارد بنابراین مراتب آن پس از انجام تحقیقات لازم حتماً اطلاع‌رسانی می‌شود.

محمدپور با تأکید بر اینکه یکی از راکبان موتورسیکلت که جوانی ۲۷ ساله بوده به علت شدت برخورد و جراحات وارده در دم جان خود را از دست داده است تصریح کرد: ترک‌نشینان این موتورسیکلت که زنی ۲۷ ساله و کودکی ۶ ساله بودند نیز طبق اطلاعات داده شده بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

وی در مورد سرنوشت موتورسیکلت دوم حادثه و سرنشینان آن نیز مطالبی بیان داشت و خاطرنشان کرد: موتورسوار و ۲ ترک‌نشین موتورسیکلت دیگر این سانحه مجروح شدند که تمامی آن‌ها توسط عوامل و نیروهای مرکز فوریت‌های پزشکی استان گیلان جهت مداوا به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه استفاده از موتورسیکلت بدون داشتن کلاه‌ ایمنی عملی بسیار خطرناک است بر لزوم استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسیکلت سواران و راکبان آن تاکید کرد و اظهار داشت: متاسفانه علت مرگ اکثر جانباختگان تصادفات موتورسیکلت ضربه به سر بوده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید