تضعیف سامانه بارشی در گیلان طی امروز
تضعیف سامانه بارشی در گیلان طی امروز

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان از تضعیف سامانه بارشی در استان طی امروز (سه شنبه) خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم ،مازیار غلامی ظهر سه شنبه در گفت وگویی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده تضعیف سامانه بارشی در منطقه است که بر این اساس طی امروز شرایط برای کاهش ابر در منطقه […]

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان از تضعیف سامانه بارشی در استان طی امروز (سه شنبه) خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم ،مازیار غلامی ظهر سه شنبه در گفت وگویی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده تضعیف سامانه بارشی در منطقه است که بر این اساس طی امروز شرایط برای کاهش ابر در منطقه مهیاست.

وی ادامه داد: با تقویت جریانات ناپایدار برای فردا ، در بعضی نقاط استان، افزایش ابر، بارندگی پراکنده و وزش باد مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و احتمال بارندگی پراکنده عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، پاره ای نقاط افزایش ابر و بارندگی، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۷ درجه مربوط به منجیل  و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۰ درجه مربوط به جیرنده عنوان کرد.

به گفته غلامی، بیشینه دمای امروز رشت ۲۵ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان نیز ۱۹ درجه خواهد بود.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با ۴ / ۱۰ میلیمتر مربوط به بندرآستارا ذکر کرد