معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه استان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست گفت: بنده با کمک مسئولان راهکارها و پیشنهادها در رابطه با گسترش خدمات الکترونیکی را با جدیت تمام بررسی می‌کنیم.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از تسنیم ، کیمیا تنهایی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان گیلان در رشت اظهار داشت: در دنیای امروز، کشوری که به فناوری اطلاعات مجهزتر باشد پیشرفته‌تر محسوب می‌شود و بایستی استفاده از خدمات الکترونیکی در دستگاه‌های اجرایی را گسترش دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه استان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست گفت: بنده با کمک مسئولان راهکارها و پیشنهادها در رابطه با گسترش خدمات الکترونیکی را با جدیت تمام بررسی می‌کنیم.

وی با اشاره به لزوم گسترش استارتاپ‌ها در گیلان تصریح کرد: تشکیل جلسات این شورا به‌طور مستمر بسیار اهمیت دارد و خروجی جلسات به معاونت استانداری گزارش شود تا بحث بودجه و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی را پیگیری کنیم.

تنهایی با اشاره به اینکه استان گیلان در زمینه فناوری اطلاعات جزء رتبه‌های نخست کشور است خاطرنشان کرد: بایستی کارگروه رفع موانع شهر هوشمند را تشکیل دهیم و مشکلات موجود را با کمک هم برطرف کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با درخواست از اعضای شورا برای ارائه راهکار در رابطه با بهبود خدمات الکترونیک در گیلان بیان کرد: راهکارهای خود را از هر طریقی به استانداری ارائه دهید تا بتوانیم قدمی برای توسعه استان گیلان برداریم.

وی به برگزاری جشنواره الکامپ اشاره کرد و ابراز داشت : در صورت وجود شرایط جشنواره الکامپ را به‌طور مستقل برگزار می‌کنیم و در غیر این‌صورت در فضایی مستقل جشنواره پژوهش و الکامپ را به‌طور مشترک در استان گیلان برگزار می‌کنیم.

تنهایی با تاکید بر اینکه نباید همه امور را به وزارتخانه‌ها بسپاریم عنوان کرد: پیشرفت و توسعه گیلان نیازمند همت بیشتر مسئولان استان است و بایستی بدانیم گاهی انجام دادن کارهای کوچک و به‌تدریج، نتایج بزرگی در پی دارد زیرا دستگاه‌های اجرایی سایر استان‌ها با همین رویکرد پیشرفت چشمگیرتری نسبت به گیلان دارند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید