مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از شناسایی و جمع آوری ۱۲ دستگاه استخراج غیر مجاز ارز دیجیتال در ۴ شهرستان در چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم ، محمد اسماعیل هنرمند گفت: با همکاری کارشناسان دفتر بازرسی و خدمات مشترکان، نیروی انتظامی و با گزارش مردمی، ۶ دستگاه استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال در یک اقامتگاه گردشگری در فومن، ۲ دستگاه در خانه‌ای در شهر کلاچای ، ۲ دستگاه در خانه‌ای در سیاهکل و ۲ دستگاه در خانه‌ای در بندرانزلی با حکم قضایی کشف و جمع آوری شد.

وی افزود: استفاده از دستگاه‌های استخراج رمز ارز موجب مصرف بیش از اندازه برق، ناپایداری شبکه، افزایش خاموشی‌های ناخواسته و آسیب به لوازم برقی مشترکان خواهد شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان گفت: از پارسال تاکنون بیش از ۵ هزار دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز در گیلان شناسایی شد و حدود ۴۵۰ میلیارد ریال به صنعت برق استان خسارت وارد شد.

وی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت شناسایی مراکز استخراج غیرمجاز رمزارز، اطلاعات خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۱ و یا مراجعه حضوری به واحد حراست شرکت توزیع برق محل زندگی خود گزارش داده و تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش نقدی دریافت کنند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=5721

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید