رحمان کاظمی، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر و لیلا جهانیان بخشدار مرکزی لنگرود به آموزش و پرورش و نیز فرشاد شریفی بخشدار رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر به شرکت برق که محل اصلی خدمتشان است؛ بازگشته و آنجا به انجام وظایف محوله می‌پردازند.

به گزارش لاهیج دیلم ، در ادامه بازگشت مدیران میانی و کارمندان مامور به خدمت در استانداری گیلان به محل اصلی کار خود، پایان ماموریت دو بخشدار و یک معاون فرماندار اعلام شد.

بر این اساس رحمان کاظمی، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر و لیلا جهانیان بخشدار مرکزی لنگرود به آموزش و پرورش و نیز فرشاد شریفی بخشدار رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر به شرکت برق که محل اصلی خدمت‌شان است؛ بازگشته و آنجا به انجام وظایف محوله می‌پردازند.

قابل ذکر است هفته آینده نیز شمار دیگری از نیروهای مامور شاغل در استانداری گیلان و فرمانداری ها، به محل اصلی کار خویش برمی‌گردند.

این روند تا رسیدن جایگاه استانداری گیلان به چارچوب های تعیین شده از سوی وزارت کشور، ادامه دارد.

قابل ذکر است اوایل هفته جاری و طبق ابلاغیه استانداری گیلان؛ مدیران تا سطح بخشدار و معاون فرماندار که از دستگاه ها و سازمان‌های دیگر مامور به خدمت شده‌اند، نمی‌توانند در پست خود باقی بمانند و باید در محل کار اصلی خود به انجام وظایف محوله بپردازند.

گیلان از نظر استفاده از مدیران مامور به خدمت، رتبه سوم را بین استان های کشور دارد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=2941

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید