لاهیج دیلم | شنیده ها از حواشی چند روز گذشته اداره ورزش و جوانان لاهیجان حاکی است، اسلام پرست ریاست اداره ورزش و جوانان لاهیجان بدون در نظر گرفتن حقوق عامه ورزشکاران بومی شهرستان از سایر رشته های ورزشی ، با عملکرد ضعیف نظارتی خود بر اماکن ورزشی موجب انحصاری شدن سالن تختی لاهیجان و قرار گرفتن این مجموعه ورزشی عمومی در اختیار فردی گردیده که قصد دارد آن را تبدیل به باشگاه بدنسازی اختصاصی کند و این امر سبب متشنج گردیدن فضای ورزشی شهرستان شده است.

با توجه به مشکلات عدیده مالی هیات های ورزشی و علاوه بر آن وجود تعداد بسیاری باشگاه بدنسازی در این شهرستان که همگی تحت سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی گردیده ، اجازه استفاده از یک مجموعه عمومی دولتی به فردی برای احداث باشگاه بدنسازی بدون در نظر گرفتن موقعیت زمانی و شرایط بحرانی ورزش و جوانان ،نمی تواند هدفی جز ضربه زدن به مقوله ورزش و ایجاد تنش میان فعالان ورزشی لاهیجان داشته باشد.

در این برهه از زمان که مدیران دولتی موظف به رفع نواقص ، مشکلات و بحران ها به منظور ایجاد آرامش در فضای جامعه می باشند ، متاسفانه ریاست ورزش و جوانان شهرستان نتوانسته در جایگاه مدیریتی خود نقش درستی را ایفا نماید.

علاوه بر این نکوهیده و ناپسندترین شکل ممکن مدیریتی تا آنجا پیش رفته که اداره ورزش و جوانان که می بایست پایگاه پرورش قهرمانان و شکوفایی استعدادها بوده و مامن و محفلی برای حل مشکلات جامعه ورزشی باشد ، این روزها با تصمیمات همسرشوهری به گونه ای مسیر عوض نموده که تبدیل به پاشنه آشیل ورزش لاهیجان گردیده است.

توهین فردی در مقابل ریاست این اداره به یکی از قهرمانان ملی و بین المللی این شهرستان در مقابل دیدگان ریاست این اداره که سکوت اسلام پرست را در پی داشته ، نمی تواند موضوعی باشد که سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان و نماینده مجلس بتوانند عملکرد نادرست و ضعیف ریاست این اداره در این مسئله را نادیده بگیرند و به راحتی از کنار آن بگذرند.

در هر صورت فرخی میکال در جایگاه نمایندگی مجلس تاکنون نتوانسته آنطور که باید از حقوق عامه ورزشکاران لاهیجانی حراست نماید و این امر شاید به سبب حضور طولانی مدت اسلام پرست در جایگاه ریاست اداره ای باشد که با خیل عظیمی از جوانان و فعالان اجتماعی و ورزشی در ارتباط است ، اما نارضایتی بسیاری از اهالی ورزش را نادیده می انگارد.

آیا فرخی میکال ، این عزم و توانایی را دارد که ورزش و جوانان لاهیجان را از انحصار مدیریتی همسرشوهری که از دوران نمایندگی نیکفر لیالستانی تاکنون در این اداره رواج یافته ، خارج نموده و بر این سبک مدیریتی که موجب اعتراض خیل وسیعی از جامعه ورزش شده ، خط بطلان بکشد؟؟

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=5592

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید