دستگیری عامل اسیدپاشی در لاهیجان
دستگیری عامل اسیدپاشی در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل اسیدپاشی بر روی سه نفر در این شهرستان خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، مبنی بر وقوع اسیدپاشی در یکی از خیابان‌های شهرستان لاهیجان بلافاصله ماموران […]

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل اسیدپاشی بر روی سه نفر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، مبنی بر وقوع اسیدپاشی در یکی از خیابان‌های شهرستان لاهیجان بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود : عامل این حادثه اسیدپاشی مرد ۳۰ ساله‌ای بود که به‌دلیل نزاع و اختلافات خانوادگی اقدام به پاشیدن اسید بر روی صورت دو زن ۳۰ و ۲۲ ساله و پسر بچه ۹ ساله کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه عامل این اسیدپاشی در کمتر از یک ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: هر ۳ نفر مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدی‌نسب ناتوانی در کنترل عصبانیت و خشم را عامل بسیاری از جرائم جنایی دانست و تصریح کرد: شهروندان باید در مواجهه با اختلافات خانوادگی و یا زناشویی با صلح و آرامش و از راه‌های معقول و قانونی برای حل مشکلات خود اقدام کنند