رئیسی خبر داد: اختصاص ۱۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی قوه قضاییه به گیلان
رئیسی خبر داد: اختصاص ۱۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی قوه قضاییه به گیلان

رئیس قوه قضائیه از اختصاص مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریالی به گیلان خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی قوه قضاییه و به مرور زمان به استان تخصیص می‌یابد. به گزارش لاهیج دیلم ،آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی امشب در آخرین برنامه ی کروزه سفر خود به گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه از نزدیک […]

رئیس قوه قضائیه از اختصاص مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریالی به گیلان خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی قوه قضاییه و به مرور زمان به استان تخصیص می‌یابد.

به گزارش لاهیج دیلم ،آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی امشب در آخرین برنامه ی کروزه سفر خود به گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه از نزدیک مشکلات و دغدغه‌های استان شناسایی و احصا شد، اظهار کرد: پیش از سفر بنده به گیلان، حدود ۳۰ نفر از همکاران قضایی به این استان سفر و مشکلات استان را احصا کردند.

وی با اشاره به بازدید از کارخانه‌های پوشش و الکتریک یادآور شد: در جلسه شورای اداری و جلسه احیای حقوق عامه دغدغه‌های مسئولان به صورت شفاهی بیان و نقطه نظرات بیان شد.

رئیسی با اشاره به جلسه شورای قضایی استان و جلسه با کارکنان دستگاه قضایی استان گفت: دستور جذب برای رفع معضل کمبود نیروی انسانی در استان صادر شد.

رئیس قوه قضائیه از اختصاص مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریال به گیلان خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی قوه قضائیه و به مرور زمان تخصیص می یابد.

وی با اشاره به وضعیت تاسف بار کارخانه پوشش خاطرنشان کرد:از این کارخانه فقط یک اسم باقی مانده و بسیاری از ماشین آلات از بین رفته و کارگران زیادی بیکار شده‌اند؛ بنابراین روند رسیدگی به این کارخانه تسریع یابد.

رئیسی مشکلات زیست محیطی، وضعیت پسماند، تالاب انزلی و تعرض به منابع طبیعی و… را از دیگر موضوعات مورد بررسی در سفر به گیلان برشمرد و افزود: با افرادی که ثروت ملی استان گیلان را به آتش کشیدند باید برخورد شود.