رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان:برگزاری هرگونه مراسم واجتماع در اماکن عمومی ممنوع است
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان:برگزاری هرگونه مراسم واجتماع در اماکن عمومی ممنوع است

سرهنگ نجفی پور گفت: برای مهار ویروس کرونا در حال حاضر برگزاری هرگونه مراسم واجتماع در اماکن عمومی ممنوع است و پلیس اماکن در صورت مشاهده با واحد‌های متخلف برخورد می‌کند. به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ سید مهدی نجفی پور، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا و براساس […]

سرهنگ نجفی پور گفت: برای مهار ویروس کرونا در حال حاضر برگزاری هرگونه مراسم واجتماع در اماکن عمومی ممنوع است و پلیس اماکن در صورت مشاهده با واحد‌های متخلف برخورد می‌کند.

به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ سید مهدی نجفی پور، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا و براساس بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان در حال حاضر برگزاری هرگونه مراسم و اجتماع اعم از عروسی و عزا در اماکن عمومی از جمله تالارها  ممنوع است و پلیس اماکن در صورت مشاهده و بر اساس قانون با واحد‌های متخلف برخورد می‌کند.

او  افزود: پلیس اماکن از ابتدای امسال تاکنون با همکاری دستگاه‌های مختلف در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از ۴۰ هزار واحد صنفی را در سراسر استان بازرسی و از این تعداد ۲ هزار و ۳۳۱ واحد متخلف را پلمپ کرد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: همچنین صاحبان ۸ هزارو ۳۱۰ واحد صنفی تعهد و ۶ هزارو ۹۰۹ واحد نیز اخطار دریافت کردند و موظف شدند همه قوانین صنفی و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور از تداوم اجرای گشت‌های نظارتی و بازرسی در سراسر استان خبر داد و افزود: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در همه واحد‌های صنفی امری ضروری است.

او تصریح کرد: مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی موضوع را به ستاد خبری به شماره ۲۱۸، ۲۱۷۸۹ اطلاع دهند