رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جایگاه خوب این استان در واکسیناسیون سراسری کرونا گفت: با توجه به در پیش بودن فصل سرما تزریق نوبت یاد آور جدی گرفته شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، ارسلان سالاری پیش از ظهر سه شنبه در دیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به همراهی و همگامی بسیج و سپاه طی دو سال گذشته اظهار کرد: در این مدت بسیج و سپاه نیز در کنار سایر دستگاه‌های خدماتی و امدادی، نظامی، انتظامی، هلال‌احمر در کنار کادر درمان و پرستاران بوده‌اند.

سالاری با بیان اینکه ویروس کرونا و جهش‌های آن همچنان در کشور و استان گیلان فعال هستند، افزود: مردم علاوه بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید تزریق واکسن کرونا را جدی بگیرند.

وی با اشاره به موفقیت گیلان در بالاترین پوشش تزریق واکسن کرونا در کشور گفت: با توجه به سیر ثبات ابتلاء به بیماری کرونا و فوت‌شدگان آن و همچنین احتمال در پیش بودن موج جدید در فصل سرما لازم است تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا با جدیت بیشتری در دستور کار قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم در واکسیناسیون گام بسیار بلندی برداشت و توانست در مهار کرونا موفق عمل کند، تصریح کرد: بخش اعظمی از این موفقیت همگرایی همه‌جانبه در تزریق واکسن کرونا به مردم بود

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6948

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید