رئیس ستاد انتخابات گیلان خبر داد: رقابت ۲۰۱ کاندیدا برای کسب ۱۳ کرسی گیلان در مجلس یازدهم
رئیس ستاد انتخابات گیلان خبر داد: رقابت ۲۰۱ کاندیدا برای کسب ۱۳ کرسی گیلان در مجلس یازدهم

محمود قاسم‌نژاد، رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به ۲۰۱ نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخابات مجلس در این استان، گفت: این تعداد برای رسیدن به ۱۳ کرسی گیلان در مجلس رقابت می کنند. به گزارش لاهیج دیلم، رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به ۲۰۱ نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخابات مجلس در این استان، […]

محمود قاسم‌نژاد، رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به ۲۰۱ نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخابات مجلس در این استان، گفت: این تعداد برای رسیدن به ۱۳ کرسی گیلان در مجلس رقابت می کنند.

به گزارش لاهیج دیلم، رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به ۲۰۱ نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخابات مجلس در این استان، گفت: این تعداد برای رسیدن به ۱۳ کرسی گیلان در مجلس رقابت می کنند.

محمود قاسم‌نژاد در این باره گفت: بعد از بررسی‌های هیئت‌های اجرایی و نظارت و شورای نگهبان ۲۰۱ کاندید از مجموع ۴۵۵ داوطلب برای رقابت در انتخابات تأیید شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد کاندیدا در ۱۱ حوزه انتخابیه به رقابت می پردازنند، گفت: از ساعت ۲۴ بامداد روز پنج شنبه تبلیغات انتخاباتی نامزدها آغاز و تا ساعت ۸ صبح روز جمعه یکم اسفند ماه ادامه خواهد یافت.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه این استان ۱۳ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد، افزود: دوم اسفند ماه امسال از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان همزمان با سراسر کشور آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری امن، سالن و پرشور در استان گیلان پیش بینی شده است، ۲ هزار و ۵۵۹ شعبه در گیلان برای جمع آوری آرای مردم در یازدهمین دوره انتخابات خانه ملت در نظر گرفته شده است