رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به بهره گیری از دو دوربین ثبت تخلف در رشت، گفت: شهرهای گیلان با چالش نبود دوربین های ثبت تخلف مواجه هستند.

به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ امیر طالبی پیش از ظهر پنج شنبه در نخستین همایش ملی پژوهشی «حمل و نقل و ترافیک» در سالن شهدای ناجا با اشاره به آسیب شناسی ترافیک در حوزه‌های مختلف، گفت: مطالب مربوط به ترافیک استان آنالیز شده و آمادگی داریم که آنها را در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار دهیم.

رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه بیشترین تصادفات فوتی استان مربوط به عابران پیاده بالای ۶۰ سال است، افزود: این افراد به دلیل واکنش کند و آماده نبودن بدن همواره در معرض آسیب هستند و از سوی دیگر هیچ مسیر مطمئن و ایمنی برای عبور عابران پیاده در گیلان نداریم.

وی با بیان اینکه چالش اساسی فعلی شهرهای استان گیلان نداشتن فضای پارک برای خودروها است، تصریح کرد: مجتمع‌های پزشکی احداث شده در رشت فضای پارک ندارند.

سرهنگ طالبی با اشاره به نبود پارکینگ طبقاتی در هسته مرکزی شهر رشت، بیان کرد: از مقالات ارسال شده در این همایش برای حل حداقل یکی از چالش‌های ترافیکی و رسیدن به نتیجه قابل قبول استفاده می‌کنیم.

رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه تنها دو دوربین ثبت تخلف در رشت وجود دارد که آنها نیز در یک نقطه واقع شده است، افزود: هیچیک از شهرهای گیلان دوربین ثبت تخلف ندارد و مأموران به صورت دستی اعمال قانون می‌کنند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=5323

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید