رئیس پلیس راه گیلان، با بیان اینکه از دوشنبه تا پنجشنبه ۳۸۶ هزار دستگاه خودرو وارد گیلان شده است، افزود: نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۸۸ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم.

به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ جاور صفاری با اشاره به آمار ورود خودرو به استان گیلان طی روزهای اخیر، اظهار کرد: در روزهای پایانی فصل تابستان هستیم و هموطنان از دوشنبه وارد استان شدند و لذا ترافیک در محورهای ارتباطی گیلان نیمه سنگین و پر حجم است.

وی با بیان اینکه از دوشنبه تا پنجشنبه ۳۸۶ هزار دستگاه خودرو وارد گیلان شده است، افزود: نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۸۸ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم.

رئیس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری باران، از ورود ۱۰۴ هزار دستگاه خودرو در روز چهارشنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: از ساعت هشت صبح فردا لغایت ۲۴ شب محدودیت تردد برای وسائط نقلیه سنگین اعمال می شود، زیرا شاهد اتمام تعطیلات و بازگشت زوار اربعین هستیم.

صفاری با اشاره به اعمال محدودیت تردد برای تریلرها و کامیون ها در محورهای رفت و برگشت رشت – قزوین و آستارا – اردبیل، عنوان کرد: احتمال ترافیک در باند شمال به جنوب محور رشت – امامزاده هاشم در محدوده رودبار وجود دارد، زیرا در این محور عملیات راهسازی در دست اجراست.

وی از هموطنان خواست زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا شاهد کندی تردد در محورهای خروجی استان نباشیم و اضافه کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از رفتارهای پر خطر در دستور کار قرار گیرد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=7002

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید