رئیس پلیس راه گیلان، از کاهش ۹۰ درصدی مرگ و میر ناشی از تصادفات طی شش ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: در تعطیلات عید فطر تنها یک نفر در حوادثه جاده ای جان باخت.

به گزارش لاهیج دیلم ، سرهنگ جاور صفاری، از ورود بیش از ۳۴۰ هزار خودرو به استان گیلان در بازه زمانی ۱۱ لغایت ۱۶ اردیبهشت خبر داد و اظهار کرد: از عصر پنجشنبه خروج مسافران از استان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه طی روز جمعه شاهد ترافیک سنگین و پر حجم در محور رشت – قزوین محدوده سراوان به امامزاده هاشم و رودبار بودیم، افزود: ۲۰ تیم پلیس راه در محور رشت – قزوین استقرار دارد تا ترافیک خروجی استان را تا پایان مدیریت کنیم.

رئیس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری باران، با اشاره به اعمال محدودیت تردد برای وسائل نقلیه سنگین تا ساعت ۲۴ روز جمعه، خاطرنشان کرد: کلیه محورهای مواصلاتی استان گیلان متاثر از بار خروجی مسافران متراکم و پرحجم هستند.

صفاری از کاهش ۹۰ درصدی مرگ و میر ناشی از تصادفات طی شش ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: در تعطیلات عید فطر تنها یک نفر در حوادثه جاده ای جان باخت و ۵۰ نفر مصدوم شدند که در حوادث جرحی با کاهش ۱۸ درصدی مواجه هستیم

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6359

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید