رئیس کل دادگستری گیلان عنوان کرد: نظارت دادستانی و سازمان بازرسی بر محل هزینه اعتبارات پسماند گیلان
رئیس کل دادگستری گیلان عنوان کرد: نظارت دادستانی و سازمان بازرسی بر محل هزینه اعتبارات پسماند گیلان

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: دادستانی و سازمان بازرسی بر محل هزینه اعتبارات پسماند استان نظارت خواهند داشت. به گزارش لاهیج دیلم ،حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی روز گذشته (یکشنبه) در نشست شورای قضایی که با موضوع بررسی اقدامات پسماند سراوان برگزار شد، با بیان اینکه فقر امکانات و فقر سرمایه در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: آن چه امروز […]

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: دادستانی و سازمان بازرسی بر محل هزینه اعتبارات پسماند استان نظارت خواهند داشت.

به گزارش لاهیج دیلم ،حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی روز گذشته (یکشنبه) در نشست شورای قضایی که با موضوع بررسی اقدامات پسماند سراوان برگزار شد، با بیان اینکه فقر امکانات و فقر سرمایه در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: آن چه امروز به عنوان معضل در کشور احساس می شود کمبود بهره مندی از نیروی متخصص با انگیزه و پرتلاش است.

وی به حجم انبوهی از زباله در سراوان و سایر نقاط گیلان اشاره و تصریح کرد: هر جا انسان های کوچک بر مناصب بزرگ تکیه زنند نه تنها آبادانی و سازندگی ایجاد نمی شود بلکه بر مشکلات پیشین افزوده خواهد شد.

این مقام ارشد قضایی با اشاره به اینکه مراجعه مردم به دادگستری ها آینه عملکرد مسئولان است گفت: بار مسئولیت های انجام نشده دستگاه های اجرایی بر دوش دستگاه قضا است و تعدادی زیادی از پرونده های محاکم  ناشی از ترک فعل ها و عدم پذیرش مسئولیت ها است.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه دادستانی و سازمان بازرسی بر خرج کرد و محل هزینه اعتبارات پسماند استان نظارت خواهند داشت، اظهار امیدواری کرد: با ذهنیت فعالی که هم اکنون نزد مسئولان بوجود آمده، در آینده شاهد تغییرات مطلوبی در وضعیت پسماند گیلان باشیم