نشست حل مشکلات زیست محیطی رودخانه های گوهر رود و زرجوب به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، نشست حل مشکلات زیست محیطی رودخانه های گوهر رود و زرجوب به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در این نشست با اشاره به مشکلات دو رودخانه زرجوب و گوهررود که سالیان زیادی مردم شهرستان رشت را تحت تاثیر قرار داده است اظهار داشت: اعتبارات زیادی در گذشته جهت حل این معضل اختصاص یافته است ولی در خصوص محل هزینه کرد آن اطلاعاتی در دست نیست.

رئیس شورای قضایی استان متوقف شدن اقدامات و طرح های پیشین را ما حصل قصور مسئولان استان دانست و گفت: مشکل استان گیلان فقر مدیریتی و عدم استفاده از مسئولان توانمند و متخصص است.

وی با تاکید بر لزوم انجام پژوهش های علمی پیرامون وضعیت این دو رودخانه از گذشته تاکنون تصریح کرد: دستگاه قضایی با عزمی راسخ همزمان با تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم در خصوص رفع این مشکلات اتخاذ خواهد کرد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=5562

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید