سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه رشت با بستری ۱۵۰ بیمار کرونایی بیشترین بستری ها را دارد، گفت: در شبانه روز گذشته ۱۲۲ بیمار بهبود یافتند.

به گزارش لاهیج دیلم ،فردین مهرابیان در گفتگویی به تشریح آخرین وضعیت آمارهای کرونایی در استان گیلان پرداخت و اظهار کرد: هم اکنون ۲۸۸ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

وی با اشاره به پذیرش ۹۵ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان طی شبانه روز گذشته افزود: در شبانه روز گذشته شاهد بهبودی و ترخیص ۱۲۲ بیمار در بیمارستان‌های گیلان بودیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه با بیان اینکه بیشترین بیماران کرونایی معادل ۱۵۰ نفر در بیمارستان‌های شهرستان رشت بستری هستند، ادامه داد: لاهیجان با ۳۹ بستری در رده بعدی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۵۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که از این تعداد حال ۴۲ نفر وخیم گزارش شده است، اضافه کرد: رعایت شیوه نامه و استفاده از ماسک مهم‌ترین راهکارهای پیشگیری از انتقال و ابتلاء به کرونا است.

مهرابیان از شهروندان خواست با توجه به برپایی عزاداری‌های سرور و سالار شهیدان برای حضور در هیئت‌های عزاداری از ماسک استفاده کرده و بهداشتی فردی را رعایت کنند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6661

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید