سفر نوروزی جهانگیری به ۵ استان با محوریت کرونا
سفر نوروزی جهانگیری به ۵ استان با محوریت کرونا

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خبر از سفرش به پنج استان برای پیگیری‌های استانی ستاد مقابله با کرونا داد. به گزارش لاهیج دیلم ،اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز نوشت: «ساقیا آمدن عید مبارک بادت آن مواعید که کردی مرواد از یادت در شگفتم […]

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خبر از سفرش به پنج استان برای پیگیری‌های استانی ستاد مقابله با کرونا داد.

به گزارش لاهیج دیلم ،اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز نوشت:

«ساقیا آمدن عید مبارک بادت
آن مواعید که کردی مرواد از یادت
در شگفتم که در این مدت ایام فراق
برگرفتی ز حریفان دل و دل می دادت
شادی مجلسیان در قدم مقدم توست
جای غم باد مر آن دل که نخواهد شادت(حافظ)

فرا رسیدن نوروز، عید نو شدن جان طبیعت و تاریخ و جامعه و انسان را به عموم ملت شریف ایران تبریک می گویم. امسال نوروز حال و هوایی دیگر دارد و شهروندان عزیز ما در میانه سختی ها و رنج های برآمده از عالم گیری کرونا ناگزیرند در خانه بمانند و از برگزاری آیین های عید دور باشند. عید امسال، عید خاطره ها و آرزوها و زنده نگه داشتن گوهر نشاط و گفت و گو و امید در همین حال است. از خدایی که دگرگون کننده دلها و دیده هاست بخواهیم که این عید باستانی را که قرین عید مبعث پیامبر اکرم (ص) نیز هست سرآغاز بهبود احوال ما قرار دهد.

من هم مثل بسیاری از هموطنان عزیزم ناگزیرم به پیشواز نوروزی متفاوت از هر سال بروم و نمی توانم سنت هر ساله که دیدار مادر در کرمان است را به جا آوردم و در روزهای تعطیل ان شاءالله برای پیگیری های استانی ستاد مقابله با کرونا به پنج استان کشور خواهم رفت.

مادر در همه حال تکیه گاه ام بوده و هست و نوروز، زمان بازخوانی این حقیقت برای همه است، حتی اگر دیدار او از نزدیک ممکن نشود، خاطره اش را با فیلم کوتاه دیدار نورزی دو سال پیش در کرمان زنده می دارم؛ دیداری که حضور دوست عزیز و رفیق شفیق سالهای دور و نزدیک ام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم شیرین تر و زنده تراش می کرد.

در ورای این روزهای تلخ و سخت به یقین با همت و اراده ملت صبور ما آینده ای امید بخش می آید.

ان مع العسر یسرا»