سنگ فرش میدان ابریشم لاهیجان با مجوز کمیسیون ایمنی راههای استان جمع آوری می شود
سنگ فرش میدان ابریشم لاهیجان با مجوز کمیسیون ایمنی راههای استان جمع آوری می شود

شهردار لاهیجان از جمع آوری سنگ فرش میدان ابریشم با مجوز کمیسیون ایمنی راههای استان خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،رضا زنده دل روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: پس از اظهار نگرانی شهروندان و خودروهای عبوری از وضعیت ترافیک میدان ابریشم و سنگ فرش […]

شهردار لاهیجان از جمع آوری سنگ فرش میدان ابریشم با مجوز کمیسیون ایمنی راههای استان خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،رضا زنده دل روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: پس از اظهار نگرانی شهروندان و خودروهای عبوری از وضعیت ترافیک میدان ابریشم و سنگ فرش احداث شده و پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر و مسئولان شهرستانی با صدور مجوز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان این سنگ فرش از روز جاری جمع آوری می شود.

وی اضافه کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون ایمنی راههای استان گیلان،  سنگ فرش  میدان ابریشم جمع آوری شده و اصلاح آن با تکمیل عملیات آسفالت و نصب سرعت گیر استاندارد توسط شهرداری لاهیجان با هماهنگی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام خواهد شد.

زنده دل گفت: با هماهنگی معاونت عمرانی شهرداری این پروژه در کوتاه ترین زمان اجرا خواهد شد و ضمن عذرخواهی از مشکلات به وجود آمده از صبر و تحمل شهروندان و خودروهای عبوری قدردانی می نمایم.

شهردار لاهیجان افزود: مردم ولی نعمت هستند و همه سعی مدیریت شهری لاهیجان جلب رضایت شهروندان می باشد