شهردار لاهیجان خبر داد : اصلاح هندسی برخی میادین با مصوبه شورای ترافیک
شهردار لاهیجان خبر داد : اصلاح هندسی برخی میادین با مصوبه شورای ترافیک

شهردار لاهیجان از اصلاح هندسی برخی میادین شهر لاهیجان با مصوبه شورای ترافیک این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل شامگاه شنبه در گفت و گویی افزود: میادین سپاه پاسداران، خزر و گلستان پس از ارائه گزارش مشاوران […]

شهردار لاهیجان از اصلاح هندسی برخی میادین شهر لاهیجان با مصوبه شورای ترافیک این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل شامگاه شنبه در گفت و گویی افزود: میادین سپاه پاسداران، خزر و گلستان پس از ارائه گزارش مشاوران شورای ترافیک مبنی بر اصلاح هندسی برخی میادین برای روان شدن تردد خودروها، با مسدود کننده های بتنی با مصوبه شورای ترافیک شهرستان اصلاح هندسی شد.

وی با بیان اینکه هرگونه نصب علایم ترافیکی و اصلاح و تغییر شکل هندسی معابر و خیابان ها، منوط به مصوبه شورای ترافیک است،گفت: بر اساس قانون اجرای مصوبات شورای ترافیک بر عهده شهرداری ها بوده و مسدود شدن برخی خیابانها و میادین لاهیجان از سوی شورای ترافیک شهرستان برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است.

وی گفت: لاهیجان یکی از شهرهای گردشپذیر کشور بوده و مسافران بسیاری در طول سال و ایام تعطیلات به این شهر سفر می کنند و این طرح به منظور کاهش بار ترافیکی در ایام عید نوروز اجرا شده و امیدواریم با مصوبه جدید شورای ترافیک شاهد روان شدن و کاهش ترافیک در معابر شهر لاهیجان باشیم.

زنده دل افزود: شهرداری لاهیجان تمام سعی خود را بکار خواهد بست تا اجرای این طرح خللی در رفت و آمد شهروندان ایجاد نکند و اعضای شورای ترافیک هم در مدت یک ماه باقی مانده تا نوروز از نزدیک ناظر اجرای این مصوبه خواهند بود تا بازخوردهای این طرح را مشاهده کنند