صدور ۱۰ موافقت نامه اصولی برای تأسیسات گردشگری گیلان
صدور ۱۰ موافقت نامه اصولی برای تأسیسات گردشگری گیلان

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۱۰ طرح متقاضی ایجاد تأسیسات گردشگری در گیلان خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم ، رضا حسن‌پور، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان گفت: دهمین جلسه کمیته فنی برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان […]

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۱۰ طرح متقاضی ایجاد تأسیسات گردشگری در گیلان خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم ، رضا حسن‌پور، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان گفت: دهمین جلسه کمیته فنی برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان برگزار شد.

با حضور اعضای کمیته فنی در این جلسه، با صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۱۰ طرح ایجاد تأسیسات گردشگری و اقامتی در استان گیلان موافقت شد.

این طرح‌ها شامل راه‌اندازی ۳ مجتمع گردشگری، ۲ هتل و ۵ اقامتگاه بوم‌گردی است که سرمایه مورد نیاز برای این ۱۰ طرح بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

ایجاد ۲۵۰ ظرفیت اشتغال مستقیم با انجام این طرح‌ها و توسعه زیرساخت‌های گردشگری و اقامتگاهی علاوه بر توسعه صنعت زیربنایی گردشگری در استان گیلان خواهد شد، امکان ایجاد اشتغال مؤثر و کارا را فراهم می‌کند