استاندار گیلان گفت: مسئولان دستگاه‌‎ها و فرمانداران هماهنگی و همکاری لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی را داشته باشند.

به گزارش لاهیج دیلم ، اسدالله عباسی، استاندار گیلان در جلسه ستاد اجرایی ساماندهی و ارتقای خدمات سفر ویژه نوروز گفت: برای استقبال و حضور مسافران نوروزی به استان باید آمادگی لازم را داشته باشیم و میزبان خوبی برای آنان باشیم، بنابراین ضمن تعریف وظایف دستگاه‌های خدمات سفر در یک ستاد، با همکاری همدیگر کار‌ها و اقدامات لازم انجام شود.

او افزود: علاوه بر ارائه خدمات مطلوب و میزبانی خوب از مسافران نوروزی به گیلان، باید طوری برنامه‌ریزی شود که آرامش شهروندان و روستاییان در مناطق مختلف استان حفظ شده و میزبانی مطلوبی صورت پذیرد.

بازارچه‌ها و نمایشگاه‌ها در ورودی‌های گیلان دائر شود

استاندار همچنین بر ضرورت طراحی بازارچه‌ها و نمایشگاه‌ها در ورودی‌های گیلان در ایام نوروز تأکید کرد و گفت: در این بازارچه‌ها و نمایشگاه‌ها صنایع دستی و محصولات مختص این استان به نمایش گذاشته و عرضه شود.

عباسی بر رعایت شئونات اسلامی عفاف و حجاب به ویژه در اماکن عمومی و دولتی نیز تأکید و تصریح کرد: کشور ایران اسلامی قانون دارد، حریم‌ها باید حفظ و رعایت شود

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=7175

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید