لاهیج دیلم | فرماندار سیاهکل در دیدار با دهیاران بخش مرکزی که با حضور اعضای شورای تامین شهرستان برگزار گردید ضمن تبریک هفته محیط زیست اظهار داشت: هر جامعه ایی که به محیط زیست و منابع طبیعی اهمیت قائل شد ، آن جامعه توسعه یافت و انتظار است که شوراهای اسلامی و دهیاران نیز به مانند گذشته با همکاری محیط زیست و منابع طبیعی نسبت به حفظ و ارتقای فرهنگ محیط زیست تلاش ویژه داشته باشند .

ایشان رعایت قوانین و مقررات و پاسخگوئی مسئولانه را متذکر و افزودند: لازم است ادارات و دهیاری های شهرستان تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی به موقع را سرلوحه امور خود قرار دهند و در جهت رفع دغدغه های اهالی شریف روستاها اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود: تمامی دستگاه های خدمات رسان باید قبل از هرگونه حفاری در زمان اجرای پروژه در شهرستان ، از کمیته حفاری مجوز لازم را اخذ نمایند و پس از اجرای پروژه نیز نسبت به لکه گیری و یا آسفالت آن مسیر (اجرای پروژه) اقدام نمایند.

رعایت قوانین و مقررات در زمان صدور مجوز احداث بنا و پیشگیری از هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز ، دیگر موردی بود که فرماندار سیاهکل مورد تاکید قرار دادند.

قابل ذکر است در ابتدای این جلسه فرماندار سیاهکل به خدمات صورت گرفته در ایام بارش برف، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و شیوع کرونا ویروس در سال ۱۳۹۸ اشاره کرد و از حمایت ، زحمات و تلاش های امام جمعه ، اعضای شورای تامین ، معاونین فرمانداری ، بخشداران ، نیروهای نظامی و انتظامی، دهیاران و شوراهای اسلامی، اصحاب رسانه و فرهنگ و خیرین شهرستان که در این ایام تلاش نمودند تا در شهرستان سیاهکل خدمات رسانی خوبی صورت بگیرد تشکر و قدردانی نمود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید