فرماندار سیاهکل خبر داد: سیاهکل میزبان دو شهید گمنام است | تشییع و تدفین پیکر شهدا همزمان با شهادت حضرت زهرا
فرماندار سیاهکل خبر داد: سیاهکل میزبان دو شهید گمنام است | تشییع و تدفین پیکر شهدا همزمان با شهادت حضرت زهرا

جلسه ستاد پشتیبانی و هماهنگی مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکر مطهر دو تن از شهدای گمنام، به ریاست فرماندار سیاهکل در سالن شهید آوینی فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، فرماندار شهرستان سیاهکل گفت: همزمان با شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در هفته آینده میزبان دو شهید گمنام […]

جلسه ستاد پشتیبانی و هماهنگی مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکر مطهر دو تن از شهدای گمنام، به ریاست فرماندار سیاهکل در سالن شهید آوینی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، فرماندار شهرستان سیاهکل گفت: همزمان با شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در هفته آینده میزبان دو شهید گمنام در شهرستان سیاهکل هستم.

رحمت حیدری نژاد از آحاد مردم شهرستان سیاهکل خواست میزبان خوبی برای شهدای گمنام در شهرستان سیاهکل باشند و افزود: امروز اقتدار نظام به برکت خون شهدا است که خواب را از چشم دشمنان ربود و آنان را مرعوب کرده است.

رسول فرخی نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس نیز اظهار کرد: ما بر سر سفره شهدا نشسته ایم و باید میزبان خوبی باشیم.

وی با اشاره به این مطلب که اگر امروز امنیت در کشور وجود دارد به برکت خون شهدا است، اظهار داشت: اگر امروز در دنیا عز داریم به برکت خون شهدا است و اقتدار نظام به این خونها پایبند است