فرماندار لاهیجان عصر امروز در مهر آئین تجلیل از فعالان عرصه خبری شهرستان لاهیجان که در سالن اجتماعات شدرای شهر لاهیجان برگزارشد گفت: مانایی خبرنگاران به آنان است.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان: سید اسماعیل میرغضنفری گفت: خیلی از خبرنگاران از ابتدایی ترین مزایا برخوردار نیستند اما ارزش مانایی و ماندگاری آنها در حریت، استقلال و آزادگی است.

وی با اذعان به اینکه به میزان محبت شما ما قطره چکانی در خدمتتان بودیم افزود: شاید نوشتن واقعیت ها دوستی های ما را کم رنگ کند و یا گاهی مورد مغصوب قرار می گیرید و اگر کم توجهی و بی دقتی نسبت به خبرنگاران شد از همه کاستی ها عذر خواهی می کنم.

سید اسماعیل میرغضنفری با بیان اینکه بخشی از شما خبرنگاران و فعالان عرصه خبری از ابتدایی ترین امکانات محروم هستید اظهار داشت: خیلی از شما فرزند زمان بودید و هستید ولی ما ابن الوقت بودیم اما شما خبرنگاران تکالیفی دارید که بیش از قوانین جامعه الزامی است و آن رعایت اخلاق است .

وی افزود: امروز این افتخار را دارم در جمع عزیزانی هستم که بازوان قدرتمند نظام و حاکمیت هستند شما در عرصه خبررسانی وظایفی دارید که برای شما اگر چه شاید بخش عمده‌ای از آن در قانون نوشته نشده اما تکالیفی است که بیش از قوانین جاری مملکت برای شما الزامی است و یکی از آن تکالیف مهم رعایت اخلاق است.

میرغضنفری با اشاره به انتخابات پیش در رو گفت: امسال سال انتخابات است و همه زیر سقف نظام اسلامی هستیم و برای اینکه دشمن را نومید کنیم نباید بهانه را با نوشته هایمان به دست دشمن دهیم.

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه دشمن از چالش ما سوء استفاده می کند  و نگاه جامعه به شما خبرنگاران است بیان کرد: حفظ حرمت افراد و آبروی انسان را در نطر بگیرید و بخاط نگاه سیاسی آبروی کسی را نبرید زیرا مجموعه خانه و خانواده نباید تاوان مسائل سیاسی  را بپردازد.

وی در پایان از روسای ادارات درخواست کرد که به خبرنگاران اعتماد کنند  که در نهایت از دوستی با آنان سود خواهند برد

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=1016

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید