لزوم به همراه‌داشتن تجهیزات زمستانی در سفرهای نوروزی گیلان
لزوم به همراه‌داشتن تجهیزات زمستانی در سفرهای نوروزی گیلان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان بر لزوم به همراه‌داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی در هنگام سفر به استان گیلان در ایام نوروز تاکید کرد. به گزارش لاهیج دیلم ، ولی جهانی در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده با دستگاه‌های اجرایی و انتظامی استان گیلان از رانندگان […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان بر لزوم به همراه‌داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی در هنگام سفر به استان گیلان در ایام نوروز تاکید کرد.

به گزارش لاهیج دیلم ، ولی جهانی در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده با دستگاه‌های اجرایی و انتظامی استان گیلان از رانندگان وسایل نقلیه و مسافرین نوروزی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ می‌خواهیم تا در هنگام سفر به استان گیلان از به همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی نظیر زنجیر اطمینان حاصل کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان افزود: بر اساس گزارش‌های هواشناسی و پلیس‌راه، در بسیاری از مناطق استان گیلان خصوصا در نواحی کوهستانی بارش برف گزارش شده که این مساله اهمیت همکاری جدی مسافرین نوروزی در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حمل تجهیزات زمستانی و ایمنی را بیش‌ از پیش نشان می‌دهد.

جهانی گفت: از مسافرین و رانندگان وسایل نقلیه درخواست می‌کنیم تا با همکاری با عوامل انتظامی و راهداری، شاهد سفرهایی امن و بی‌حادثه در ایام نوروز ۱۴۰۱ باشیم