سرپرست پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اِعمال محدودیت‌ ترافیکی در جاده آستارا به اردبیل و جاده قدیم رشت به قزوین گفت: هدف از این طرح افزایش ایمنی مسافران است.

به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگویی از اِعمال محدودیت‌ ترافیکی در جاده آستارا به اردبیل و همچنین جاده قدیم رشت به قزوین خبر داد و اظهار داشت: این محدودیت ترافیکی امروز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ در مسیرهای مذکور اِعمال می‌شود و تا ۲ روز ادامه دارد.

سرپرست پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در روز جمعه ۳۰ خرداد ماه نیز محدودیت‌ ترافیکی در جاده آستارا به اردبیل و جاده رشت به قزوین خواهیم داشت ابراز داشت: محدودیت ترافیکی روز جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ شب ادامه می‌یابد.

صفاری وضعیت ترافیک در جاده‌های استان گیلان و همچنین میزان تردد مسافران را عادی اعلام کرد و بیان داشت: درحال حاضر هیچ مشکلی در جاده‌های استان وجود ندارد و هدف از اِعمال محدودیت ترافیکی فوق نیز در واقع افزایش ایمنی مسافران و تسهیل در عبور و مرور آنان است.

سرپرست پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: به‌واسطه اِعمال محدودیت ترافیکی در جاده آستارا به اردبیل و جاده رشت به قزوین، تردد تریلی و کامیون‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در امروز و روز جمعه ۳۰ خردادماه ممنوع است.

صفاری با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی توسط مسافران اظهار داشت: به مسافران توصیه می‌کنیم که در حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند و به قوانین رانندگی توجه کنند و از رفتارهای پرخطر مانند سبقت و سرعت غیرمجاز اجتناب کنند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=2853

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید