مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد؛ پایش ۲۵۰ مسافر در ورودی مرزی گیلان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد؛ پایش ۲۵۰ مسافر در ورودی مرزی گیلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پایش و تب سنجی ۲۵۰ نفر در مرز آستارا، گفت: ۶۶ مورد تست فوری کرونا در این منطقه از مسافران گرفته شده است. به گزارش لاهیج دیلم ، سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به مشارکت و حضور جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی، اظهار […]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پایش و تب سنجی ۲۵۰ نفر در مرز آستارا، گفت: ۶۶ مورد تست فوری کرونا در این منطقه از مسافران گرفته شده است.

به گزارش لاهیج دیلم ، سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به مشارکت و حضور جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی، اظهار کرد: ۲۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر گیلان در قالب این طرح در ارائه خدمات نوروزی به شهروندان و مسافران مشارکت می‌کنند.

غلامی به آماده باش ۲۷ پایگاه امداد و نجات در سطح استان گیلان نیز اشاره کرد و افزود: طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته در سطح استان گیلان همزمان با سایر مناطق کشور آغاز شده و ۱۶ پایگاه ثابت هلال احمر گیلان نیز در این طرح مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به راه اندازی و استقرار پایگاه بهداشتی هلال احمر در ۱۸ نقطه مرزی کشور برای نخستین بار در سال ۱۴۰۰، گفت: جمعیت هلال احمر گیلان نیز در همین راستا در مرز آستارا مستقر است.

غلامی با بیان اینکه از ۲۷ اسفند ماه تا روز گذشته ۲۵۰ نفر از مسافران ورودی و خروجی در پایانه مرزی آستارا مورد پایش قرار گرفته‌اند، گفت: این افراد تب سنجی شده و نکات بهداشتی در زمینه مقابله با ویروس کرونا نیز ارائه شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به انجام تست‌های فوری کرونا از مسافران، افزود: تاکنون ۶۶ مورد تست فوری کرونا نیز از مسافران انجام شده است